wtorek, 31 grudnia 2013

Kulinarne (i nie tylko) podsumowanie roku 2013

Tak, to już jest, że razem z końcem grudnia każdy z Nas podsumowuje swój rok. Ja rok 2013 mogę zaliczyć do jak najbardziej udanych i w 100% wykorzystanych. I po raz pierwszy mówię to z ręką na sercu. Wiele w tym roku udało mi się zrobić, osiągnąć kilka swoich celów, spełnić kilka marzeń. Rok 2013, to także rok moich 18 urodzin, zdanego prawa jazdy i wiele, wiele innych. Do teraz nie wiem, jak w przeciągu 12 miesięcy udało mi się to wszystko zrobić. Chciałabym, żeby kolejny rok był przynajmniej taki, jak ten, który właśnie odchodzi.

Jeśli chodzi o bloga i moje kulinarne poczynania - w tej sferze także całkiem sporo się wydarzyło. Redakcja BravoGirl w jednym z numerów wyróżniła mojego bloga małą wzmianką przy okazji artykułu "Inspiracje w sieci". Artykuł z wywiadem o moim blogu ukazał się także w lokalnej gazecie. Udało mi się zorganizować warsztaty kulinarne dla dzieci z wolontariatu Starszy Brat Starsza Siostra, a także sama szkoliłam się pod okiem Grzegorza Łapanowskiego podczas warsztatów, na które zostałam zaproszona przez Sante

W przeciągu całego roku opublikowałam 156 postów, a na Facebooku bloga polubiło aż 912 osób!
Waszym ulubionym przepisem z 2013 roku okazał się przepis na nuggetsy z piekarnika. W samym roku wyświetliliście po 10 000 razy!

Rok 2013 był też czasem ciężkiej pracy. Udało mi się z dobrym wynikiem skończyć drugą klasę liceum. Od września przygotowuję się do matury, którą, mam nadzieję, zdać w 2014 roku. W końcu udało mi się wprowadzić w swoje życie codzienne treningi, które nie tylko dają mi siłę fizyczną, ale i psychiczną. Udało mi się osiągnąć cel, który postawiłam sobie na początku mojej przygody ze sportem - przebiegłam prawie 11 km. Niestety nie udało mi się przebiec 15 km ze względu na kontuzję. Mam nadzieję, że jeszcze w styczniu mój licznik zanotuje właśnie tę liczbę :)


A Wam Kochani życzę w nadchodzącym roku dużo szczęścia, miłości, spełnienia marzeń i zdrowia. Dużo siły do osiągania celów, które sobie wyznaczycie. Wiele uśmiechu i kulinarnych inspiracji!

4 komentarze:

 1. To z całą pewnością był dobry rok i życzę ci oby kolejny był jeszcze lepszy! :) Przede wszystkim będę trzymać kciuki za maturę ;) Wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 2. W takim razie życzę Ci aby kolejny rok był równie udany i żebyś bez problemu zdała maturę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!:

  OdpowiedzUsuń
 4. Super blog :-) powodzenia na nastepny i kazdy kolejny rok :-)

  OdpowiedzUsuń