piątek, 8 marca 2013

Zoom na lokalnych blogerów - artykuł o Crispy Biscuits

Czwartek, 21 lutego. Skrzynka mailowa zapełniona kilkunastoma wiadomościami. Wśród nich wiadomość od Magdy. Wiadomość inna, niż wszystkie inne. Z propozycją udzielenia wywiadu do lokalnej gazety. Radość i chwila zastanowienia. Przecież ja nigdy nie udzielałam wywiadu. Ale w końcu musi być ten pierwszy raz, prawda? No cóż, idę za ciosem, decyduję się porozmawiać z Magdą na temat mojej pasji i bloga. Kolejne ciekawe doświadczenie i krok w kierunku marzeń. 


Po dwóch tygodniach trzymam w ręce gazetę. Serce wali mi, jak młot, ręce trzęsą się. Z niecierpliwością przewracam strony i trafiam na artykuł o lokalnych blogerach. Na początek blogerzy kulinarni i ja, razem z moim blogiem. Dziwnie uczucie czytać reportaż na swój temat. Zupełnie odległe i nieznane. Kilka lat, podczas których rozwijałam swoją pasję i ostatnie 8 miesięcy blogowania zamkniętych w jednym artykule. A wszystko dzięki Pani Redaktor Dnia Szamotulskiego i Głosu Wielkopolskiego, Magdzie Prętkiej. Świetna robota, jesteś mistrzynią w tym, co robisz! Jeszcze raz dziękuję, w swoim reportażu przekazałaś dokładnie to, co chciałam przekazać ja. Dziękuję też wszystkim tym, którzy od początku we mnie wierzą i wspierają mnie. A tym, którzy nie potrafią cieszyć się razem ze mną, dziękuję za otwarcie mi oczu :) 


A Wam Kochani Czytelnicy dziękuję za obecność! Mam nadzieję, że będziecie ze mną już zawsze :) Razem ze mną tworzycie tego bloga :) Reportaż znajdziecie TUTAJ :)

16 komentarzy:

 1. Miło mi tworzyć Twojego bloga:) Gratulację z powodu bytności w gazecie, małymi kroczkami zdobędziesz sławę^^ :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Masz możliwość podlinkowania gdzieś wywiadu? Chętnie bym poczytała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne :) Wywiad znajdziesz na Facebooku Crispy Biscuits pod tym adresem: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.462495350470378.1073741825.411575382229042&type=1

   Usuń
 3. Gratulacje:) marzenia się spełniają:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny ten wywiad :) Gratuluję raz jeszcze i życzę aby taka pasja towarzyszyła wszystkiemu co w życiu robisz!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję <3
  Nie dziwię się wcale, że dostałaś taką propozycje!

  http://girls-trio.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ha! Szczere gratulacje! :) Kawał pysznej roboty tutaj robisz i proszę nie przestawać.

  OdpowiedzUsuń